Ta strona używa technologii 'cookie' i inne. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.     Ok

ru

brand_meta_title_prefixVOLTYRE


VOLTYRE jest znaną marką opon do maszyn rolniczych, budowlanych, przemysłowych oraz wojskowych. Wysoka jakość, wytrwałość i solidność wykonania - to wyróżnia opony VOLTYRE. Opony VOLTYRE produkowane na zakładzie Voltyre-Prom w miejscowości Wołżskij (Rosja).

Tyre VOLTYRE F-201

Opona wielozadaniowa konstrukcji diagonalnej do maszyn pracujących w rolnictwie, budownictwie i przemyśle (MPT). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE F-213A

Opona do maszyn budowlanych i przemysłowych konstrukcji diagonalnej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE F-2A

Opona napędowa do średnich ciągników rolniczych. Rolnicza opona konstrukcji radialnej. Model opony F-2A był zaprojektowany w byłym ZSRR jako państwowy standard, teraz jest produkowany w kilku krajach WNP. Przeznaczony jest na tylną oś ciągników rolniczych MTZ (MT3, BELARUS, Biełaruśka). Odpowiednik konstrukcji diagomalnej to 15.5-38 F-2AD. Zawiera dętkę w komplecie.
Tyre VOLTYRE F-2A

Tyre VOLTYRE 15.5R38 F-2A PR8 133A8 TT

1 299 PLN
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyre VOLTYRE F-2AD

Opona napędowa do średnich ciągników rolniczych. Rolnicza opona konstrukcji diagonalnej. Model opony F-2A był zaprojektowany w byłym ZSRR jako państwowy standard, teraz jest produkowany w kilku krajach WNP. Przeznaczony jest na tylną oś ciągników rolniczych MTZ (MT3, BELARUS, Biełaruśka). Odpowiednik konstrukcji diagonalnej to 15.5-38 F-2A. Zawiera dętkę w komplecie.
Tyre VOLTYRE F-2AD

Tyre VOLTYRE 15.5-38 F-2AD PR8 133A6 TT

1 199 PLN
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyre VOLTYRE F-35

Opona napędowa do średnich ciągników rolniczych. Rolnicza opona konstrukcji diagonalnej. Model opony F-35 był zaprojektowany w byłym ZSRR jako państwowy standard, teraz jest produkowany w kilku krajach WNP. Przeznaczony jest na przednią oś ciągników rolniczych MTZ (MT3, BELARUS, Biełaruśka). Ma wzór bieżnika tzw. "gęsta jodełka", przypominajacy opony przemysłowe. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE FD-12M

Opona radialna do sprzętu rolniczego. Przeznaczona do ciągników, małych kombajnów, beczkowozów. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE FVL-234

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model FVL-234 (ФВЛ-234). Przeznaczona do ciągników, małych kombajnów, beczkowozów. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE I-332 D-4

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych. I-332 D-4 (И-332,Д-4). Przeznaczona do eksploatacji na wszystkich osiach. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE I-N142B-1

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model I-N142B-1 (И-Н142Б-1). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE ID-304 U-4

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model ID-304 (ИД-304,У-4). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE IK-6AM-1

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa ciężarowa do trudnych warunków drogowych - oś napędowa (construction / unpaved). Model IK-6AM-1 (ИК-6АМ-1). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE KF-105A

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do kombajnów, przyczep oraz innych maszyn rolniczych. Model KF-105A (КФ-105А). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE KF-105AB

Opona konstrukcji diagonalnej bezdętkowa do kombajnów, przyczep oraz innych maszyn rolniczych. Model KF-105AB (КФ-105АБ).

Tyre VOLTYRE KYAF-24VL

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model KYAF-24VL (КЯФ-24ВЛ). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE L-225

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do ciągników rolniczych. Model L-225 (Л-225). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.
Tyre VOLTYRE L-225

Tyre VOLTYRE 6.00-16 L-225 PR6 88A6 TT

199 PLN
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyre VOLTYRE LF-268

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn pracujących w rolnictwie, budownictwie i przemyśle (MPT). Model LF-268 (ЛФ-268). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE LF-268 LK

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn pracujących w rolnictwie, budownictwie i przemyśle (MPT). Model LF-268 (ЛФ-268). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE MI-173-1

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model MI-173-1 (МИ-173-1). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE O-40BM-1

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model O-40BM-1 (О-40БМ-1). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE O-49

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model O-49 (О-49). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE OI-25

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model OI-25 (ОИ-25). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE TREKOL

OPONA CIĘŻAROWA DO TRUDNYCH WARUNKÓW DROGOWYCH - OŚ NAPĘDOWA (CONSTRUCTION / UNPAVED)

Tyre VOLTYRE TVL-2

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa przeznaczona do przyczep rolniczych i innego sprzętu (IMPLEMENT). Model TVL-2. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE U-2

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych i autobusów używanych w ciężkich warunkach drogowych. Model U-2 (У-2). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE V-103

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do do ciągników rolniczych. Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Model V-103 (В-103). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE V-105A

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model V-105A (В-105А). Przeznaczona do eksploatacji na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE V-19AM

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model V-19AM (В-19АМ). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE V-19AM V AK

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model V-19AM V AK (В-19АМ). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VF-76B

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VF-76B (ВФ-76Б). Sosowana do BelAZ-7540. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VI-3

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do samochodów ciężarowych. Model VI-3 (ВИ-3). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-13

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-13 (ВЛ-13). Zaprojektowana do podnośników Rekord. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-15

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-15 (ВЛ-15). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-15 GK-260

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-15 (ВЛ-15). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-24

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-24 (ВЛ-24). Przeznaczone do wózków elektrycznych ELCAR. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-24 LK

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-24 LK (ВЛ-24). Przeznaczone do wózków elektrycznych ELCAR. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-25

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do samochodów ciężarowych i autobusów. OBECNIE NIE PRODUKOWANA. Model VL-25 (ВЛ-25). Zawierała dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-26

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-26 (ВЛ-26). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej ciągników rolniczych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-28

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-28 (ВЛ-28).Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej ciągników rolniczych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-29

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-29 (ВЛ-29). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej ciągników rolniczych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-3

Opona ciężarowa do trudnych warunków drogowych - oś napędowa (CONSTRUCTION / UNPAVED). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-30

Opona wielozadaniowa konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych (MPT). Model VL-30 (ВЛ-30). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-31

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do kombajnów, ciągników i innych maszyn rolniczych. Model VL-31 (ВЛ-31). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-32

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do kombajnów, ciągników i innych maszyn rolniczych. Model VL-32 (ВЛ-32). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-36

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-36 (ВЛ-36). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-38

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-38 (ВЛ-38). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-40

Opona napędowa do średnich ciągników rolniczych. Rolnicza opona konstrukcji diagonalnej. Model opony VL-40 był zaprojektowany zamiast standardowego F-35. Przeznaczony jest na przednią oś ciągników rolniczych MTZ (MT3, BELARUS, Biełaruśka). Ma wzór bieżnika tzw. "rzadka jodełka", świetnie nadający się do prac w polu. Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-41

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do kombajnów, ciągników i innych maszyn rolniczych. Model VL-41 (ВЛ-41). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-44

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do ciągników oraz innych maszyn rolniczych. Model VL-44 (ВЛ-44). Przeznaczona do zastosowania na osi napędowej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-45

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-45 (ВЛ-45). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-49

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model VL-49 (ВЛ-49). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej ciągników. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE VL-7

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model VL-7 (ВЛ-7). Zaprojektowana do podnośników do 2t. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-140

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model YA-140 (Я-140). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-140A

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model YA-140A (Я-140А). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-166

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YA-166 (Я-166). Przeznaczona do upraw międzyrzędowych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-183

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YA-183 (Я-183). Przeznaczona do upraw międzyrzędowych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-190

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model YA-190 (Я-190). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-242AB

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do kombajnów, traktorów i innych maszyn rolniczych. Model YA-242AB (Я-242АБ). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-307

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model YA-307 (Я-307). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-319

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do kombajnów, traktorów i innych maszyn rolniczych. Model YA-319 (Я-319). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-324A

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YA-324A (Я-324А). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-372

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YA-372 (Я-372). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-387-1

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YA-387-1 (Я-387-1). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YA-428

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do do średnich ciągników rolniczych (middle tractor) i innych maszyn rolniczych. Model YA-428 (Я-428). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YAF-318

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YAF-318 (ЯФ-318). Przeznaczona do upraw międzyrzędowych. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YAF-394

Opona konstrukcji radialnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YAF-394 (ЯФ-394). Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YAF-399

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn rolniczych. Model YAF-399 (ЯФ-399). Przeznaczona do zastosowania na osi prowadzącej. Zawiera dętkę w komplecie.

Tyre VOLTYRE YAF-406

Opona konstrukcji diagonalnej dętkowa do maszyn budowlanych i przemysłowych. Model YAF-406 (ЯФ-406). Zaprojektowana do koparek kołowych. Zawiera dętkę w komplecie.
szukaj
szukaj
media